HIF3MAW-26PA-2.54DSA
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3MAW-26PA-2.54DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas PIN HEADER, STRAIGHT, 26 POS
Duomenų lapai: 1.HIF3MAW-26PA-2.54DSA.pdf2.HIF3MAW-26PA-2.54DSA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
120 pcs
  • Pranešimas
HIF3MAW-26PA-2.54DSA specifikacijos
Dalies numeris HIF3MAW-26PA-2.54DSA Gamintojas Hirose
apibūdinimas PIN HEADER, STRAIGHT, 26 POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 41941 pcs Duomenų lapas 1.HIF3MAW-26PA-2.54DSA.pdf2.HIF3MAW-26PA-2.54DSA.pdf
Įtampos įvertinimas 200VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3MAW Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Tray
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.657" (16.70mm) Kiti vardai 610-3605-4-00
H125697
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.701" (17.80mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Keying Slot Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 1A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.130" (3.30mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.236" (6.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)