HIF3F-26PA-2.54DSA(71)
HiroseHirose
HIF3F-26PA-2.54DSA(71) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3F-26PA-2.54DSA(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 26POS 2.54MM
Duomenų lapai: HIF3F-26PA-2.54DSA(71).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
280 pcs
  • Pranešimas
HIF3F-26PA-2.54DSA(71) specifikacijos
Dalies numeris HIF3F-26PA-2.54DSA(71) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 26POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31294 pcs Duomenų lapas HIF3F-26PA-2.54DSA(71).pdf
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.622" (15.80mm) Kiti vardai H123821
HIF3F-26PA-2.54DSA(71)-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.547" (13.90mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Keying Slot Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 1A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.130" (3.30mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.236" (6.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)