HIF3E-26PA-2.54DS(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3E-26PA-2.54DS(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 26POS 2.54MM
Duomenų lapai: HIF3E-26PA-2.54DS(71).pdf
  • Pranešimas
HIF3E-26PA-2.54DS(71) specifikacijos
Dalies numeris HIF3E-26PA-2.54DS(71) Gamintojas Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas CONN HDR 26POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22235 pcs Duomenų lapas HIF3E-26PA-2.54DS(71).pdf
Nutraukimas Solder Krovimo kryptis Male Pin
Skrudinimas 0.100" (2.54mm) Serija HIF3
Atstumas tarp eilučių - poravimosi Unshrouded RoHS statusas Bulk
Kiti vardai 614-0044-8-71 Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - izoliacija All
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas HIF3E-26PA-2.54DS(71)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 26 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
apibūdinimas CONN HDR 26POS 2.54MM Dabartinis - maks. / Kontaktas -
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.244" (6.20mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.100" (2.54mm)