HIF3BA-64D-2.54R
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3BA-64D-2.54R
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN SOCKET 64POS 2.54MM
Duomenų lapai: 1.HIF3BA-64D-2.54R.pdf2.HIF3BA-64D-2.54R.pdf
  • Pranešimas
HIF3BA-64D-2.54R specifikacijos
Dalies numeris HIF3BA-64D-2.54R Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN SOCKET 64POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12165 pcs Duomenų lapas 1.HIF3BA-64D-2.54R.pdf2.HIF3BA-64D-2.54R.pdf
Laido tipas Ribbon Cable Vielos matuoklis 28 AWG
Serija HIF3B Eilučių tarpas 0.100" (2.54mm)
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 610-0031-0-00
H126219
HIF3BA-64D-2.54R-ND
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 64 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Tvirtinimo tipas - Išsamus aprašymas 64 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG