HIF3BA-40P-2.54WA
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3BA-40P-2.54WA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 40POS 2.54MM
Duomenų lapai: HIF3BA-40P-2.54WA.pdf
  • Pranešimas
HIF3BA-40P-2.54WA specifikacijos
Dalies numeris HIF3BA-40P-2.54WA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 40POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7672 pcs Duomenų lapas HIF3BA-40P-2.54WA.pdf
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Wire Wrap
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3B Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 610-0768-2-00
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis -
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 1A