HIF3BA-34P-2.54WA
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3BA-34P-2.54WA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 34POS 2.54MM
Duomenų lapai: HIF3BA-34P-2.54WA.pdf
  • Pranešimas
HIF3BA-34P-2.54WA specifikacijos
Dalies numeris HIF3BA-34P-2.54WA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 34POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7614 pcs Duomenų lapas HIF3BA-34P-2.54WA.pdf
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Wire Wrap
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3B Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 610-0767-0-00
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 34
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis -
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 1A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas -
Kontaktinis ilgis - poravimas - Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HIF3BA-34P-2.54PFA-2(71)
HIF3BA-34P-2.54PFA-2(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 34POS 2.54MM
Sandelyje: 15654 pcs
parsisiųsti: HIF3BA-34P-2.54PFA-2(71).pdf
RFQ
HIF3BA-34P-2.54W
HIF3BA-34P-2.54W
Gamintojai: Hirose
Sandelyje: 11724 pcs
parsisiųsti: HIF3BA-34P-2.54W.pdf
RFQ
HIF3BA-34PA-2.54DSA(72)
HIF3BA-34PA-2.54DSA(72)
parsisiųsti: HIF3BA-34PA-2.54DSA(72).pdf
HIF3BA-34PA-2.54DSA(75)
HIF3BA-34PA-2.54DSA(75)
apibūdinimas: CONN HEADER 34POS 2.54MM
parsisiųsti: HIF3BA-34PA-2.54DSA(75).pdf
HIF3BA-34P-2.54W(88)
HIF3BA-34P-2.54W(88)
parsisiųsti: HIF3BA-34P-2.54W(88).pdf
HIF3BA-34PA-2.54DS(71)
HIF3BA-34PA-2.54DS(71)
parsisiųsti: HIF3BA-34PA-2.54DS(71).pdf
HIF3BA-34D-2.54R(05)
HIF3BA-34D-2.54R(05)
apibūdinimas: CONN HOUSING 34POS 2.54MM DUAL