HIF3BA-20D-2.54C
HiroseHirose
HIF3BA-20D-2.54C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3BA-20D-2.54C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas 20 POSITION CRIMP TYPE HOUSING
Duomenų lapai: HIF3BA-20D-2.54C.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
HIF3BA-20D-2.54C specifikacijos
Dalies numeris HIF3BA-20D-2.54C Gamintojas Hirose
Galimas kiekis 75911 pcs Duomenų lapas HIF3BA-20D-2.54C.pdf
Serija HIF3B Eilučių tarpas 0.100" (2.54mm)
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai H122325
H1F3BA-20D-2.54C-ND
HIF3BA-20D-2.54C-ND
HIF3BA20D254C
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 20 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Polarizing Key Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm) Susisiekimo tipas Female Socket
Susisiekimo nutraukimas Crimp Jungties tipas Receptacle
Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HIF3BA-20D-2.54R-CL(71)
HIF3BA-20D-2.54R-CL(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN SOCKET 20POS 2.54MM
Sandelyje: 18424 pcs
parsisiųsti: HIF3BA-20D-2.54R-CL(71).pdf
RFQ
HIF3BA-20D-2.54R(05)
HIF3BA-20D-2.54R(05)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HOUSING 20POS 2.54MM DUAL
Sandelyje: 22481 pcs
parsisiųsti: HIF3BA-20D-2.54R(05).pdf
RFQ
HIF3BA-20D-2.54R(11)
HIF3BA-20D-2.54R(11)