HIF3-26P-2.54DSA
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3-26P-2.54DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 26POS 2.54MM
Duomenų lapai: HIF3-26P-2.54DSA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HIF3-26P-2.54DSA specifikacijos
Dalies numeris HIF3-26P-2.54DSA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 26POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10225 pcs Duomenų lapas HIF3-26P-2.54DSA.pdf
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 562-0007-7-00
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacinė medžiaga -
Izoliacijos aukštis - Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Mounting Flange
Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm)
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga -
Susisiekimo trukmė - pranešimas - Kontaktinis ilgis - poravimas 0.236" (6.00mm)