H2.4-LR-SR2
HiroseHirose
H2.4-LR-SR2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: H2.4-LR-SR2
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN 2.4MM RCPT STR 50OHM EDGEMT
Duomenų lapai: H2.4-LR-SR2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
H2.4-LR-SR2 specifikacijos
Dalies numeris H2.4-LR-SR2 Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN 2.4MM RCPT STR 50OHM EDGEMT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1651 pcs Duomenų lapas H2.4-LR-SR2.pdf
"Shield" nutraukimas Screw Serija H2.4
Pakuotė Bulk Kiti vardai H125500
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Poros skaičius 1
Montavimo tipas Board Edge, End Launch Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Poravimosi ciklas 500
Įterpimo nuostolis - Apsauga nuo įsilaužimo -
Apima - Varža 50 Ohm
Būsto spalva Silver Dažnumas - maks 50GHz
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Dielektrinė medžiaga Polytetrafluoroethylene (PTFE) Išsamus aprašymas 2.4mm (APC-2.4, OS-50) Connector Receptacle, Female Socket 50 Ohm Board Edge, End Launch Compression
Susisiekimo nutraukimas Compression Jungties tipas Receptacle, Female Socket
Jungties stilius 2.4mm (APC-2.4, OS-50) Centro kontaktinis dengimas Gold
Centro kontaktinė medžiaga Beryllium Copper Kabelinė grupė -
Kūno medžiaga Brass Kūno apdaila Nickel
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
H2.4-LR-SR2(11)
H2.4-LR-SR2(11)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN 2.4MM RCPT STR 50OHM EDGEMT
Sandelyje: 1559 pcs
parsisiųsti: H2.4-LR-SR2(11).pdf
RFQ
H2.4-LR-SR2(12)
H2.4-LR-SR2(12)
Gamintojai: Hirose
Sandelyje: 1650 pcs
parsisiųsti: H2.4-LR-SR2(12).pdf
RFQ
H2.4-R-SR2
H2.4-R-SR2
apibūdinimas: CONN 2.4MM RCPT 50OHM COMPRESS
parsisiųsti: H2.4-R-SR2.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
parsisiųsti: 2-221185-8.pdf
apibūdinimas: CONN N PLUG STR 50 OHM CRIMP
parsisiųsti: 5225392-2.pdf
H2.4-R-SR2(12)
H2.4-R-SR2(12)
parsisiųsti: H2.4-R-SR2(12).pdf
H2.4-R-SR2(11)
H2.4-R-SR2(11)
parsisiųsti: H2.4-R-SR2(11).pdf
apibūdinimas: CONN 2.92MM PLG STR 50OHM SOLDER
apibūdinimas: CONN G JACK STR 75 OHM SOLDER
H2.4-R-SR2-IN(17)
H2.4-R-SR2-IN(17)
apibūdinimas: CONN 2.4MM RCPT 42.5OHM COMPRESS
parsisiųsti: H2.4-R-SR2-IN(17).pdf
H2.4-R-SR2-IN(16)
H2.4-R-SR2-IN(16)