FX8-140P-SV
HiroseHirose
FX8-140P-SV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FX8-140P-SV
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 140POS .6MM GOLD SMD
Duomenų lapai: FX8-140P-SV.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
FX8-140P-SV specifikacijos
Dalies numeris FX8-140P-SV Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 140POS .6MM GOLD SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4379 pcs Duomenų lapas FX8-140P-SV.pdf
Serija FunctionMax™ FX8 Pikis 0.024" (0.60mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai *FX8-140P-SV
H2331
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 140
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 3mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis virš valdybos 0.112" (2.85mm) funkcijos Board Guide
Išsamus aprašymas 140 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Header, Outer Shroud Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FX8-120S-SV(21)
FX8-120S-SV(21)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 120POS .6MM GOLD SMD
Sandelyje: 31659 pcs
parsisiųsti: FX8-120S-SV(21).pdf
RFQ
FX8-120S-SV
FX8-120S-SV
Gamintojai: Hirose
Sandelyje: 25347 pcs
parsisiųsti: FX8-120S-SV.pdf
RFQ
FX8-120P-SV1(91)
FX8-120P-SV1(91)
apibūdinimas: CONN HEADER 120POS .6MM GOLD SMD
parsisiųsti: FX8-120P-SV1(91).pdf
FX8-120S-SV(22)
FX8-120S-SV(22)
parsisiųsti: FX8-120S-SV(22).pdf
FX8-120P-SV1(71)
FX8-120P-SV1(71)
Gamintojai: Hirose Electric Co Ltd
parsisiųsti: FX8-120P-SV1(71).pdf
FX8-140P-SV(71)
FX8-140P-SV(71)
apibūdinimas: CONN HEADER 140POS .6MM GOLD SMD
parsisiųsti: FX8-140P-SV(71).pdf
FX8-140P-SV(92)
FX8-140P-SV(92)
parsisiųsti: FX8-140P-SV(92).pdf
FX8-140P-SV(22)
FX8-140P-SV(22)
parsisiųsti: FX8-140P-SV(22).pdf
FX8-120P-SV1(92)
FX8-120P-SV1(92)
parsisiųsti: FX8-120P-SV1(92).pdf
FX8-140P-SV(91)
FX8-140P-SV(91)
parsisiųsti: FX8-140P-SV(91).pdf
FX8-140P-SV(21)
FX8-140P-SV(21)
parsisiųsti: FX8-140P-SV(21).pdf
FX8-140P-SV1(21)
FX8-140P-SV1(21)
parsisiųsti: FX8-140P-SV1(21).pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus