FX5-80P-SH(72)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FX5-80P-SH(72)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD
Duomenų lapai: 1.FX5-80P-SH(72).pdf2.FX5-80P-SH(72).pdf3.FX5-80P-SH(72).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
FX5-80P-SH(72) specifikacijos
Dalies numeris FX5-80P-SH(72) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32085 pcs Duomenų lapas 1.FX5-80P-SH(72).pdf2.FX5-80P-SH(72).pdf3.FX5-80P-SH(72).pdf
Serija FX5 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai 575-0009-9-72
FX5-80P-SH(72)-ND
H126126
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 80
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.256" (6.50mm)
funkcijos Board Guide, Solder Retention Išsamus aprašymas 80 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold
Susisiekite su Finish Thickness 11.8µin (0.30µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Header, Center Strip Contacts
Susiję produktai
FX5-80P-SH
FX5-80P-SH
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 80POS 1MM R/A GOLD