FX5-52P-SH3(71)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FX5-52P-SH3(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 52POS 1MM R/A GOLD
Duomenų lapai: 1.FX5-52P-SH3(71).pdf2.FX5-52P-SH3(71).pdf3.FX5-52P-SH3(71).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
FX5-52P-SH3(71) specifikacijos
Dalies numeris FX5-52P-SH3(71) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 52POS 1MM R/A GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija FX5 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tray Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 52 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights -
Aukštis virš valdybos 0.374" (9.50mm) funkcijos Board Guide, Flange
Išsamus aprašymas 52 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Header, Center Strip Contacts
Susiję produktai
FX5-52S2A-DSA
FX5-52S2A-DSA
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 52POS 1MM STRAIGHT
Sandelyje: 4138 pcs
parsisiųsti: FX5-52S2A-DSA.pdf
RFQ
FX5-52S2A-DSA(71)
FX5-52S2A-DSA(71)
Gamintojai: Hirose
Sandelyje: 34281 pcs
parsisiųsti: FX5-52S2A-DSA(71).pdf
RFQ
FX5-52P-SH3
FX5-52P-SH3
apibūdinimas: CONN HEADER 52POS 1MM R/A GOLD
parsisiųsti: FX5-52P-SH3.pdf
FX5-52P-SH(71)
FX5-52P-SH(71)
parsisiųsti: FX5-52P-SH(71).pdf
FX5-40S2A-DSAL(71)
FX5-40S2A-DSAL(71)
apibūdinimas: CONN RECEPT 40POS 1MM STR W/PIN
parsisiųsti: FX5-40S2A-DSAL(71).pdf
FX5-52P-SH
FX5-52P-SH