FX5-20P-SH3(71)
HiroseHirose
FX5-20P-SH3(71) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FX5-20P-SH3(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 20POS 1MM R/A GOLD
Duomenų lapai: 1.FX5-20P-SH3(71).pdf2.FX5-20P-SH3(71).pdf3.FX5-20P-SH3(71).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
  • Pranešimas
FX5-20P-SH3(71) specifikacijos
Dalies numeris FX5-20P-SH3(71) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 20POS 1MM R/A GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija FX5 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai FX5-20P-SH3(71)-ND
H123458
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 20
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.374" (9.50mm)
funkcijos Board Guide, Flange Išsamus aprašymas 20 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Header, Center Strip Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FX5(75)-240X50MT2900
FX5(75)-240X50MT2900
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: FLEX SUPPRESSOR / NOISE SUPPRESS
Sandelyje: 29 pcs
parsisiųsti: FX5(75)-240X50MT2900.pdf
RFQ
FX5-20S2A-DSA(71)
FX5-20S2A-DSA(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 20POS 1MM STRAIGHT
Sandelyje: 62614 pcs
parsisiųsti: FX5-20S2A-DSA(71).pdf
RFQ
FX5-20P-SH
FX5-20P-SH
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 20POS 1MM R/A GOLD
Sandelyje: 5936 pcs
parsisiųsti: FX5-20P-SH.pdf
FX5-40P-SH(71)
FX5-40P-SH(71)
apibūdinimas: CONN HEADER 40POS 1MM R/A GOLD
parsisiųsti: FX5-40P-SH(71).pdf
FX5-20S2A-DSAL
FX5-20S2A-DSAL
apibūdinimas: CONN RECEPT 20POS 1MM STR W/PIN
parsisiųsti: FX5-20S2A-DSAL.pdf
FX5-20S2A-DSAL(71)
FX5-20S2A-DSAL(71)
parsisiųsti: FX5-20S2A-DSAL(71).pdf
FX5-20S2A-DSA
FX5-20S2A-DSA
parsisiųsti: FX5-20S2A-DSA.pdf
FX5-20P-SH3
FX5-20P-SH3
parsisiųsti: FX5-20P-SH3.pdf
FX5-40P-SH
FX5-40P-SH
parsisiųsti: FX5-40P-SH.pdf
FX5(75)-240X240T2900
FX5(75)-240X240T2900
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: FLEX SUPP SHEET 240X240X.075
parsisiųsti: FX5(75)-240X240T2900.pdf
FX5(75)-240X50M
FX5(75)-240X50M
Sandelyje: 38 pcs
parsisiųsti: FX5(75)-240X50M.pdf
FX5-20P-SH(71)
FX5-20P-SH(71)
parsisiųsti: FX5-20P-SH(71).pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus