FX23-40S-0.5SH
HiroseHirose
FX23-40S-0.5SH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FX23-40S-0.5SH
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RECEPT 0.5MM 40POS SMD RA
Duomenų lapai: 1.FX23-40S-0.5SH.pdf2.FX23-40S-0.5SH.pdf3.FX23-40S-0.5SH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
84 pcs
168 pcs
252 pcs
  • Pranešimas
FX23-40S-0.5SH specifikacijos
Dalies numeris FX23-40S-0.5SH Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RECEPT 0.5MM 40POS SMD RA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36224 pcs Duomenų lapas 1.FX23-40S-0.5SH.pdf2.FX23-40S-0.5SH.pdf3.FX23-40S-0.5SH.pdf
Serija FunctionMax™ FX23 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai H125049
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 44 (40 + 4 Power)
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.287" (7.30mm)