FX20-40S-0.5SH
HiroseHirose
FX20-40S-0.5SH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FX20-40S-0.5SH
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RCPT 40POS 0.5MM SMD R/A
Duomenų lapai: 1.FX20-40S-0.5SH.pdf2.FX20-40S-0.5SH.pdf3.FX20-40S-0.5SH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
FX20-40S-0.5SH specifikacijos
Dalies numeris FX20-40S-0.5SH Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RCPT 40POS 0.5MM SMD R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46419 pcs Duomenų lapas 1.FX20-40S-0.5SH.pdf2.FX20-40S-0.5SH.pdf3.FX20-40S-0.5SH.pdf
Serija FunctionMax™ FX20 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai H122394
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.281" (7.15mm)
funkcijos Solder Retention Išsamus aprašymas 40 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle