FX2-40P-0.635SH
HiroseHirose
FX2-40P-0.635SH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FX2-40P-0.635SH
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 40POS 1.27MM R/A AU
Duomenų lapai: FX2-40P-0.635SH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
FX2-40P-0.635SH specifikacijos
Dalies numeris FX2-40P-0.635SH Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 40POS 1.27MM R/A AU "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4768 pcs Duomenų lapas FX2-40P-0.635SH.pdf
Serija * Kiti vardai *FX2-40P-0.635SH
H2244
Išsamus aprašymas Position Connector
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FX2-32S-1.27SVL(96)
FX2-32S-1.27SVL(96)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN SOCKET RA 32POS 1.27MM