FX18-60P-0.8SH
HiroseHirose
FX18-60P-0.8SH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FX18-60P-0.8SH
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 60POS 0.8MM SMD R/A
Duomenų lapai: 1.FX18-60P-0.8SH.pdf2.FX18-60P-0.8SH.pdf3.FX18-60P-0.8SH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
FX18-60P-0.8SH specifikacijos
Dalies numeris FX18-60P-0.8SH Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 60POS 0.8MM SMD R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28499 pcs Duomenų lapas 1.FX18-60P-0.8SH.pdf2.FX18-60P-0.8SH.pdf3.FX18-60P-0.8SH.pdf
Serija FunctionMax™ FX18 Pikis 0.031" (0.80mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai FX1860P08SH
H11871
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 60
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.374" (9.50mm)
funkcijos Board Guide Išsamus aprašymas 60 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount, Right Angle Gold