FX11LB-92P-SV
HiroseHirose
FX11LB-92P-SV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FX11LB-92P-SV
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 92POS W/O POSTS SMD
Duomenų lapai: 1.FX11LB-92P-SV.pdf2.FX11LB-92P-SV.pdf3.FX11LB-92P-SV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
70 pcs
  • Pranešimas
FX11LB-92P-SV specifikacijos
Dalies numeris FX11LB-92P-SV Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 92POS W/O POSTS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34562 pcs Duomenų lapas 1.FX11LB-92P-SV.pdf2.FX11LB-92P-SV.pdf3.FX11LB-92P-SV.pdf
Serija FX11 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai *FX11LB-92P-SV
H2538
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 92
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 2mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.075" (1.90mm)
funkcijos Solder Retention Išsamus aprašymas 92 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Header, Outer Shroud Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FX11LB-92S-SV(21)
FX11LB-92S-SV(21)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 92POS W/O POSTS SMD