FH52-8S-0.5SH
HiroseHirose
FH52-8S-0.5SH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH52-8S-0.5SH
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN FFC BOTTOM 8POS 0.50MM R/A
Duomenų lapai: 1.FH52-8S-0.5SH.pdf2.FH52-8S-0.5SH.pdf3.FH52-8S-0.5SH.pdf
  • Pranešimas
FH52-8S-0.5SH specifikacijos
Dalies numeris FH52-8S-0.5SH Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN FFC BOTTOM 8POS 0.50MM R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69453 pcs Duomenų lapas 1.FH52-8S-0.5SH.pdf2.FH52-8S-0.5SH.pdf3.FH52-8S-0.5SH.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Serija FH52 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai FH52-8S-0.5SH-ND
H125756TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Pozicijų skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas 20 Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Locking Feature Flip Lock "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Būsto spalva Gray
Aukštis virš valdybos 0.079" (2.00mm) Flat Flex tipo FFC, FPC
funkcijos - FFC, FCB storis 0.30mm
Išsamus aprašymas 8 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Dabartinis įvertinimas 0.5A
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekite su Finish Thickness 1.18µin (0.030µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungtis / kontaktų tipas Contacts, Bottom
Kabelio galo tipas Tabbed Pavaros medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free
Pavaros spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FH52-6S-0.5SH
FH52-6S-0.5SH
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FFC 6POS .5MM