FH52-45S-0.5SH
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH52-45S-0.5SH
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN FFC 45POS .5MM
Duomenų lapai: 1.FH52-45S-0.5SH.pdf2.FH52-45S-0.5SH.pdf3.FH52-45S-0.5SH.pdf
  • Pranešimas
FH52-45S-0.5SH specifikacijos
Dalies numeris FH52-45S-0.5SH Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN FFC 45POS .5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55586 pcs Duomenų lapas 1.FH52-45S-0.5SH.pdf2.FH52-45S-0.5SH.pdf3.FH52-45S-0.5SH.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Serija FH52 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 580-3311-6-00
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Pozicijų skaičius 45
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas 20 Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Locking Feature Flip Lock
Būsto spalva Gray Aukštis virš valdybos 0.079" (2.00mm)
Flat Flex tipo FFC, FPC funkcijos -
FFC, FCB storis 0.30mm Išsamus aprašymas 45 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 0.5A Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekite su Finish Thickness 1.18µin (0.030µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungtis / kontaktų tipas Contacts, Bottom Kabelio galo tipas Tabbed
Pavaros medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Pavaros spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FH52-42S-0.5SH(99)
FH52-42S-0.5SH(99)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FFC 42POS .5MM
Sandelyje: 37018 pcs
parsisiųsti: FH52-42S-0.5SH(99).pdf
RFQ
FH52-32S-0.5SH
FH52-32S-0.5SH
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 32POS 0.50MM R/A
Sandelyje: 63003 pcs
parsisiųsti: FH52-32S-0.5SH.pdf
RFQ
FH52-60(30)SB-1SH
FH52-60(30)SB-1SH
apibūdinimas: CONN FFC 60POS 1MM
parsisiųsti: FH52-60(30)SB-1SH.pdf
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 50POS 0.50MM R/A
parsisiųsti: FH52-50S-0.5SH.pdf
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A
parsisiųsti: FH52-40S-0.5SH(99).pdf
FH52-45S-0.5SH(99)
FH52-45S-0.5SH(99)
apibūdinimas: CONN FFC 45POS .5MM