FH52-28S-0.5SH
HiroseHirose
FH52-28S-0.5SH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH52-28S-0.5SH
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Duomenų lapai: 1.FH52-28S-0.5SH.pdf2.FH52-28S-0.5SH.pdf3.FH52-28S-0.5SH.pdf
  • Pranešimas
FH52-28S-0.5SH specifikacijos
Dalies numeris FH52-28S-0.5SH Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64775 pcs Duomenų lapas 1.FH52-28S-0.5SH.pdf2.FH52-28S-0.5SH.pdf3.FH52-28S-0.5SH.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Serija FH52 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Pozicijų skaičius 28 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Poravimosi ciklas 20
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Locking Feature Flip Lock "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Būsto spalva Gray
Aukštis virš valdybos 0.079" (2.00mm) Flat Flex tipo FFC, FPC
funkcijos - FFC, FCB storis 0.30mm
Išsamus aprašymas 28 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Dabartinis įvertinimas 0.5A
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekite su Finish Thickness 1.18µin (0.030µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungtis / kontaktų tipas Contacts, Bottom
Kabelio galo tipas Tabbed Pavaros medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free
Pavaros spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FH52-30S-0.5SH(99)
FH52-30S-0.5SH(99)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FFC 30POS .5MM
Sandelyje: 51902 pcs
parsisiųsti: FH52-30S-0.5SH(99).pdf
RFQ
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 25POS 0.50MM R/A
Sandelyje: 32028 pcs
parsisiųsti: FH52-25S-0.5SH(99).pdf
RFQ
FH52-28S-0.5SH(99)
FH52-28S-0.5SH(99)
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
parsisiųsti: FH52-28S-0.5SH(99).pdf
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 32POS 0.50MM R/A