FH41-50S-0.5SH(28)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH41-50S-0.5SH(28)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN FFC 50POS .5MM
Duomenų lapai: 1.FH41-50S-0.5SH(28).pdf2.FH41-50S-0.5SH(28).pdf3.FH41-50S-0.5SH(28).pdf
  • Pranešimas
FH41-50S-0.5SH(28) specifikacijos
Dalies numeris FH41-50S-0.5SH(28) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN FFC 50POS .5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FH41 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 580-2204-0-28
FH41-50S-0.5SH(28)-ND
H125810TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Pozicijų skaičius 50
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Būsto medžiaga -
Būsto spalva Gray Aukštis virš valdybos 0.098" (2.50mm)
Flat Flex tipo FFC funkcijos Solder Retention
FFC, FCB storis 0.30mm Išsamus aprašymas 50 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 0.5A Kontaktinė medžiaga -
Susisiekite su Finish Thickness 1.18µin (0.030µm) Susisiekite su Finish -
Jungtis / kontaktų tipas Contacts, Bottom Kabelio galo tipas Tabbed
Pavaros medžiaga - Pavaros spalva Black
Susiję produktai
FH41-50S-0.5SH(05)
FH41-50S-0.5SH(05)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 50POS 0.50MM R/A
Sandelyje: 45781 pcs
parsisiųsti: FH41-50S-0.5SH(05).pdf
RFQ
FH41-40S-0.5SH(05)
FH41-40S-0.5SH(05)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A
Sandelyje: 59005 pcs
parsisiųsti: FH41-40S-0.5SH(05).pdf
RFQ
FH41-50S-0.5SH
FH41-50S-0.5SH
parsisiųsti: FH41-50S-0.5SH.pdf
FH41-50S-0.5SH(99)
FH41-50S-0.5SH(99)
parsisiųsti: FH41-50S-0.5SH(99).pdf
FH42-11S-0.3SHW(10)
FH42-11S-0.3SHW(10)
apibūdinimas: CONN FPC TOP 11POS 0.30MM R/A
parsisiųsti: FH42-11S-0.3SHW(10).pdf
FH41-68S-0.5SH(28)
FH41-68S-0.5SH(28)
apibūdinimas: CONN FFC FPC 0.5MM SMD
parsisiųsti: FH41-68S-0.5SH(28).pdf
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 68POS 0.50MM R/A
parsisiųsti: FH41-68S-0.5SH(05).pdf
FH41-40S-0.5SH
FH41-40S-0.5SH