FH33-28S-0.5SH
HiroseHirose
FH33-28S-0.5SH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH33-28S-0.5SH
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Duomenų lapai: FH33-28S-0.5SH.pdf
  • Pranešimas
FH33-28S-0.5SH specifikacijos
Dalies numeris FH33-28S-0.5SH Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4714 pcs Duomenų lapas FH33-28S-0.5SH.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FH33 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 28 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Poravimosi ciklas -
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Locking Feature Flip Lock
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Būsto medžiaga Polyamide (PA), Nylon
Būsto spalva - Aukštis virš valdybos 0.047" (1.20mm)
Flat Flex tipo FFC, FPC funkcijos Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB storis 0.30mm Išsamus aprašymas 28 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 0.5A Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekite su Finish Thickness Flash Susisiekite su Finish Gold
Jungtis / kontaktų tipas Contacts, Bottom Kabelio galo tipas Tapered
Pavaros medžiaga Polyamide (PA), Nylon Pavaros spalva -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FH33-26S-0.5SH(10)
FH33-26S-0.5SH(10)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 26POS 0.50MM R/A
Sandelyje: 83502 pcs
parsisiųsti: FH33-26S-0.5SH(10).pdf
RFQ
FH33-30S-0.5SH(99)
FH33-30S-0.5SH(99)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A
Sandelyje: 51714 pcs
parsisiųsti: FH33-30S-0.5SH(99).pdf
RFQ
FH33-26S-0.5SH
FH33-26S-0.5SH
parsisiųsti: FH33-26S-0.5SH.pdf
parsisiųsti: FH33-30S-0.5SH.pdf
parsisiųsti: FH33-26S-0.5SH(99).pdf
parsisiųsti: FH33-30S-0.5SH(10).pdf
FH33-28S-0.5SH(99)
FH33-28S-0.5SH(99)
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
parsisiųsti: FH33-28S-0.5SH(99).pdf
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 32POS 0.50MM R/A
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 20POS 0.50MM R/A
FH33-28S-0.5SH(10)
FH33-28S-0.5SH(10)
parsisiųsti: FH33-28S-0.5SH(10).pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus