DX20BM-68S(50)
HiroseHirose
DX20BM-68S(50) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DX20BM-68S(50)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RECEPT VERT 68 POS PCB
Duomenų lapai: 1.DX20BM-68S(50).pdf2.DX20BM-68S(50).pdf3.DX20BM-68S(50).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
DX20BM-68S(50) specifikacijos
Dalies numeris DX20BM-68S(50) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RECEPT VERT 68 POS PCB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6754 pcs Duomenų lapas 1.DX20BM-68S(50).pdf2.DX20BM-68S(50).pdf3.DX20BM-68S(50).pdf
Įveskite Miniature High Density (HD) Nutraukimas Solder
Serija DXM Kiti vardai H11325
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 68
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Flanšo funkcija Mating Side, Female Screwlock (M2.6) funkcijos -
Išsamus aprašymas 68 Position Receptacle Connector Miniature High Density (HD) Panel Mount, Through Hole Solder Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Receptacle
Jungties stilius Outer Shroud Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DX20CM-68S(51)
DX20CM-68S(51)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 68POS STRT
Sandelyje: 7950 pcs
parsisiųsti: DX20CM-68S(51).pdf
RFQ
DX20BM-80S
DX20BM-80S
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT VERT 80 POS PCB
Sandelyje: 4099 pcs
parsisiųsti: DX20BM-80S.pdf
RFQ
DX20BM-80S(50)
DX20BM-80S(50)
parsisiųsti: DX20BM-80S(50).pdf
DX20BM-100S(57)
DX20BM-100S(57)
apibūdinimas: CONN RECEPT VERT 100 POS PCB