DH60A-51P
HiroseHirose
DH60A-51P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DH60A-51P
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RCPT 51 POS R/A SMT
Duomenų lapai: 1.DH60A-51P.pdf2.DH60A-51P.pdf3.DH60A-51P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DH60A-51P specifikacijos
Dalies numeris DH60A-51P Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RCPT 51 POS R/A SMT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20221 pcs Duomenų lapas 1.DH60A-51P.pdf2.DH60A-51P.pdf3.DH60A-51P.pdf
Įveskite SCSI Nutraukimas Solder
Serija DH Kiti vardai *DH60A-51P
DH60A51P
H12035
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 51
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Flanšo funkcija Insert, Threaded (M2); Latchblocks funkcijos Board Guide, Shielded
Išsamus aprašymas 51 Position Receptacle Connector SCSI Surface Mount, Right Angle Solder Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Receptacle
Jungties stilius Outer Shroud Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DH60A-37P
DH60A-37P
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RCPT R/A SMT 1MM 37POS
Sandelyje: 23172 pcs
parsisiųsti: DH60A-37P.pdf
RFQ
DH60A-51P-L
DH60A-51P-L
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RCPT 51POS R/A SMT