DF9BA-41P-1V(32)
HiroseHirose
DF9BA-41P-1V(32) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF9BA-41P-1V(32)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 41POS 1MM SMD TIN
Duomenų lapai: DF9BA-41P-1V(32).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF9BA-41P-1V(32) specifikacijos
Dalies numeris DF9BA-41P-1V(32) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 41POS 1MM SMD TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65773 pcs Duomenų lapas DF9BA-41P-1V(32).pdf
Serija DF9 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Original-Reel® Kiti vardai H124612DKR
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 41
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 4.5mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.130" (3.30mm) funkcijos Solder Retention
Išsamus aprašymas 41 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Tin Susisiekite su Finish Thickness 39.4µin (1.00µm)