DF9B-41P-1V(22)
HiroseHirose
DF9B-41P-1V(22) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF9B-41P-1V(22)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 41POS 1MM SMD TIN
Duomenų lapai: DF9B-41P-1V(22).pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DF9B-41P-1V(22) specifikacijos
Dalies numeris DF9B-41P-1V(22) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 41POS 1MM SMD TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4569 pcs Duomenų lapas DF9B-41P-1V(22).pdf
Serija DF9 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai Q1371902
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 41
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 4.3mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis virš valdybos 0.130" (3.30mm) funkcijos Solder Retention
Išsamus aprašymas 41 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Tin Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Tin Jungties tipas Header, Center Strip Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF9B-31S-1V(32)
DF9B-31S-1V(32)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 31POS 1MM SMD TIN
Sandelyje: 91422 pcs
parsisiųsti: DF9B-31S-1V(32).pdf
RFQ
DF9B-41P-1V(20)
DF9B-41P-1V(20)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 41POS 1MM SMD TIN
Sandelyje: 4201 pcs
parsisiųsti: DF9B-41P-1V(20).pdf
RFQ
DF9B-41P-1V(32)
DF9B-41P-1V(32)
parsisiųsti: DF9B-41P-1V(32).pdf
DF9B-41P-1V(69)
DF9B-41P-1V(69)
apibūdinimas: CONN HEADER 41POS 1MM SMD GOLD
parsisiųsti: DF9B-41P-1V(69).pdf
DF9B-41S-1V(22)
DF9B-41S-1V(22)
apibūdinimas: CONN RECEPT 41 POS 1MM SMD TIN