DF9-23P-1V(54)
HiroseHirose
DF9-23P-1V(54) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF9-23P-1V(54)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 23POS 1MM SMD GOLD
Duomenų lapai: DF9-23P-1V(54).pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DF9-23P-1V(54) specifikacijos
Dalies numeris DF9-23P-1V(54) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 23POS 1MM SMD GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5761 pcs Duomenų lapas DF9-23P-1V(54).pdf
Serija DF9 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai *DF9-23P-1V(54)
Q2111387
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 23
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 4.3mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis virš valdybos 0.130" (3.30mm) funkcijos Board Guide, Solder Retention
Išsamus aprašymas 23 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Header, Center Strip Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF9-23P-1V(32)
DF9-23P-1V(32)
Gamintojai: Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas: CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN