DF7-9EP-3.96C
HiroseHirose
DF7-9EP-3.96C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF7-9EP-3.96C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG HOUSING 9POS 3.96MM CR
Duomenų lapai: DF7-9EP-3.96C.pdf
  • Pranešimas
DF7-9EP-3.96C specifikacijos
Dalies numeris DF7-9EP-3.96C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG HOUSING 9POS 3.96MM CR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4882 pcs Duomenų lapas DF7-9EP-3.96C.pdf
Serija DF7 Eilučių tarpas -
Pikis 0.156" (3.96mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai *DF7-9EP-3.96C
H2698
Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 9 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount, Snap-In Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Latch Holder Išsamus aprašymas 9 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.156" (3.96mm)
Susisiekimo tipas Male Pin Susisiekimo nutraukimas Crimp
Jungties tipas Plug Spalva White
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF7-9P-3.96DSA
DF7-9P-3.96DSA
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 9POS 3.96MM VERT TIN
Sandelyje: 3999 pcs
parsisiųsti: DF7-9P-3.96DSA.pdf
RFQ
DF7-8P-3.96DSA(25)
DF7-8P-3.96DSA(25)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 8POS 3.96MM VERT TIN
Sandelyje: 4430 pcs
parsisiųsti: DF7-8P-3.96DSA(25).pdf
RFQ
DF7-8P-3.96DSA(26)
DF7-8P-3.96DSA(26)
apibūdinimas: CONN HEADER 8POS 3.96MM STR GOLD
parsisiųsti: DF7-8P-3.96DSA(26).pdf
DF7-9P-3.96DS(01)
DF7-9P-3.96DS(01)
apibūdinimas: CONN HEADER 9POS 3.96MM R/A GOLD
parsisiųsti: DF7-9P-3.96DS(01).pdf
DF7-8P-3.96DSA
DF7-8P-3.96DSA
parsisiųsti: DF7-8P-3.96DSA.pdf
DF7-9P-3.96DS(25)
DF7-9P-3.96DS(25)
apibūdinimas: CONN HEADER 9POS 3.96MM RT ANG T
parsisiųsti: DF7-9P-3.96DS(25).pdf
DF7-8P-3.96DSA(01)
DF7-8P-3.96DSA(01)
parsisiųsti: DF7-8P-3.96DSA(01).pdf
DF7-9P-3.96DS
DF7-9P-3.96DS