DF7-8EP-3.96C
HiroseHirose
DF7-8EP-3.96C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF7-8EP-3.96C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG HOUSING 8POS 3.96MM CR
Duomenų lapai: DF7-8EP-3.96C.pdf
  • Pranešimas
DF7-8EP-3.96C specifikacijos
Dalies numeris DF7-8EP-3.96C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG HOUSING 8POS 3.96MM CR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4363 pcs Duomenų lapas DF7-8EP-3.96C.pdf
Serija DF7 Eilučių tarpas -
Pikis 0.156" (3.96mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai *DF7-8EP-3.96C
H2697
Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 8 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount, Snap-In Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Latch Holder Išsamus aprašymas 8 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.156" (3.96mm)