| Dalies numeris | DF7-5P-3.96DS | Gamintojas | Hirose |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN HEADER 5POS 3.96MM RT ANG T | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Galimas kiekis | 5454 pcs | Duomenų lapas | DF7-5P-3.96DS.pdf |
| Įtampos įvertinimas | - | Nutraukimas | Solder |
| Stilius | Board to Cable/Wire | Skrudinimas | Shrouded - 4 Wall |
| Serija | DF7 | Atstumas tarp eilučių - poravimosi | - |
| Pikis - poravimas | 0.156" (3.96mm) | Pakuotė | Bulk |
| Bendrasis kontaktinis ilgis | - | Kiti vardai | *DF7-5P-3.96DS H2683 |
| Darbinė temperatūra | -35°C ~ 85°C | Eilučių skaičius | 1 |
| Pakrautų pozicijų skaičius | All | Pozicijų skaičius | 5 |
| Montavimo tipas | Through Hole, Right Angle | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | UL94 V-0 | Mating Stacking Heights | - |
| Izoliacijos aukštis | 0.303" (7.70mm) | Izoliacijos spalva | Beige |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | funkcijos | Board Guide |
| Tvirtinimo tipas | Latch Holder | Išsamus aprašymas | Connector Header Through Hole, Right Angle 5 position 0.156" (3.96mm) |
| Dabartinis įvertinimas | - | Susisiekimo tipas | Male Pin |
| Kontaktinė forma | Square | Kontaktinė medžiaga | Copper Alloy |
| Susisiekimo trukmė - pranešimas | 0.138" (3.50mm) | Kontaktinis ilgis - poravimas | 0.276" (7.00mm) |