DF63-3P-3.96DSA
HiroseHirose
DF63-3P-3.96DSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF63-3P-3.96DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR VERT 3.96MM 3POS
Duomenų lapai: DF63-3P-3.96DSA.pdf
  • Pranešimas
DF63-3P-3.96DSA specifikacijos
Dalies numeris DF63-3P-3.96DSA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR VERT 3.96MM 3POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 289352 pcs Duomenų lapas DF63-3P-3.96DSA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija EnerBee™ DF63 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.156" (3.96mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai H122364
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 18.8mm
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.683" (17.35mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Lock Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 3 position 0.156" (3.96mm) Dabartinis įvertinimas -
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.150" (3.81mm)