DF62W-9EP-2.2C
HiroseHirose
DF62W-9EP-2.2C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF62W-9EP-2.2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG HOUSING 9POS 2.2MM
Duomenų lapai: 1.DF62W-9EP-2.2C.pdf2.DF62W-9EP-2.2C.pdf3.DF62W-9EP-2.2C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF62W-9EP-2.2C specifikacijos
Dalies numeris DF62W-9EP-2.2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG HOUSING 9POS 2.2MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61289 pcs Duomenų lapas 1.DF62W-9EP-2.2C.pdf2.DF62W-9EP-2.2C.pdf3.DF62W-9EP-2.2C.pdf
Serija DF62W Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.087" (2.20mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 544-1011-8-00
DF62W-9EP-2.2C-ND
H124905
Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 9 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Water Resistant Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas 9 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm) Susisiekimo tipas Male Pin