DF62P-7EP-2.2C
HiroseHirose
DF62P-7EP-2.2C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF62P-7EP-2.2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG PNL MNT 7POS
Duomenų lapai: 1.DF62P-7EP-2.2C.pdf2.DF62P-7EP-2.2C.pdf3.DF62P-7EP-2.2C.pdf4.DF62P-7EP-2.2C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF62P-7EP-2.2C specifikacijos
Dalies numeris DF62P-7EP-2.2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG PNL MNT 7POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija DF62 Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.087" (2.20mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai H122230 Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 7 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas 7 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm) Susisiekimo tipas Male Pin
Susisiekimo nutraukimas Crimp Jungties tipas Plug
Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF62P-6EP-2.2C(10)
DF62P-6EP-2.2C(10)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN PLUG HOUSING 6POS 2.2MM
Sandelyje: 185651 pcs
parsisiųsti: DF62P-6EP-2.2C(10).pdf
RFQ
DF62P-7EP-2.2C(10)
DF62P-7EP-2.2C(10)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN PLUG HOUSING 7POS 2.2MM