DF62B-6EP-2.2C
HiroseHirose
DF62B-6EP-2.2C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF62B-6EP-2.2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG HOUSING 6POS BLK
Duomenų lapai: 1.DF62B-6EP-2.2C.pdf2.DF62B-6EP-2.2C.pdf3.DF62B-6EP-2.2C.pdf4.DF62B-6EP-2.2C.pdf
  • Pranešimas
DF62B-6EP-2.2C specifikacijos
Dalies numeris DF62B-6EP-2.2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG HOUSING 6POS BLK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija DF62 Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.087" (2.20mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai H122106 Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 6 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm) Susisiekimo tipas Male Pin