DF62-7EP-2.2C
HiroseHirose
DF62-7EP-2.2C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF62-7EP-2.2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG HOUSING 7POS
Duomenų lapai: 1.DF62-7EP-2.2C.pdf2.DF62-7EP-2.2C.pdf
  • Pranešimas
DF62-7EP-2.2C specifikacijos
Dalies numeris DF62-7EP-2.2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG HOUSING 7POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3985 pcs Duomenų lapas 1.DF62-7EP-2.2C.pdf2.DF62-7EP-2.2C.pdf
Serija DF62 Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.087" (2.20mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai DF627EP22C
H12127
Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 7 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Latch Holder Išsamus aprašymas 7 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm)