DF62-5EP-2.2C
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF62-5EP-2.2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG HOUSING 5POS
Duomenų lapai: 1.DF62-5EP-2.2C.pdf2.DF62-5EP-2.2C.pdf
  • Pranešimas
DF62-5EP-2.2C specifikacijos
Dalies numeris DF62-5EP-2.2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG HOUSING 5POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5809 pcs Duomenų lapas 1.DF62-5EP-2.2C.pdf2.DF62-5EP-2.2C.pdf
Serija DF62 Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.087" (2.20mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai DF625EP22C
H12123
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 5 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Latch Holder Išsamus aprašymas 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm)
Susisiekimo tipas Male Pin Susisiekimo nutraukimas Crimp
Jungties tipas Plug Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF62-4EP-2.2C
DF62-4EP-2.2C
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN PLUG HOUSING 4POS
Sandelyje: 5987 pcs
parsisiųsti: DF62-4EP-2.2C.pdf
RFQ
DF62-5S-2.2C
DF62-5S-2.2C
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT HOUSING 5POS
Sandelyje: 5165 pcs
parsisiųsti: DF62-5S-2.2C.pdf
RFQ
DF62-5S-2.2C(11)
DF62-5S-2.2C(11)
parsisiųsti: DF62-5S-2.2C(11).pdf
DF62-6EP-2.2C(10)
DF62-6EP-2.2C(10)
apibūdinimas: CONN PLUG HOUSING 6POS
parsisiųsti: DF62-6EP-2.2C(10).pdf
DF62-5EP-2.2C(10)
DF62-5EP-2.2C(10)
apibūdinimas: CONN PLUG HOUSING 5POS