DF61-2P-2.2V(23)
HiroseHirose
DF61-2P-2.2V(23) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF61-2P-2.2V(23)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 2.2MM 2POS SMD BEIGE
Duomenų lapai: 1.DF61-2P-2.2V(23).pdf2.DF61-2P-2.2V(23).pdf3.DF61-2P-2.2V(23).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF61-2P-2.2V(23) specifikacijos
Dalies numeris DF61-2P-2.2V(23) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 2.2MM 2POS SMD BEIGE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 3 Wall
Serija DF61 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.087" (2.20mm) Pakuotė Cut Tape (CT)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai H121978CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 2.38mm
Izoliacinė medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP) Izoliacijos aukštis 0.086" (2.18mm)
Izoliacijos spalva Beige Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Solder Retention Tvirtinimo tipas Swing Lock
Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount 2 position 0.087" (2.20mm) Dabartinis įvertinimas -
Susisiekimo tipas Male Blade Kontaktinė forma Rectangular
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas -
Kontaktinis ilgis - poravimas - Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 39.4µin (1.00µm) Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF61-2S-2.2C(02)
DF61-2S-2.2C(02)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RCPT 2.2MM 2POS YELLOW