DF58-2S-1.2C
HiroseHirose
DF58-2S-1.2C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF58-2S-1.2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RCPT 1.2MM 2POS
Duomenų lapai: 1.DF58-2S-1.2C.pdf2.DF58-2S-1.2C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF58-2S-1.2C specifikacijos
Dalies numeris DF58-2S-1.2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RCPT 1.2MM 2POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 832905 pcs Duomenų lapas 1.DF58-2S-1.2C.pdf2.DF58-2S-1.2C.pdf
Serija DF58 Eilučių tarpas -
Pikis 0.047" (1.20mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai H125486 Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 2 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Closed End Tvirtinimo tipas Friction Lock
Išsamus aprašymas 2 Position Rectangular Housing Connector Socket Natural 0.047" (1.20mm) Susisiekimo tipas Female Blade Socket