DF57-2P-2.4V(23)
HiroseHirose
DF57-2P-2.4V(23) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF57-2P-2.4V(23)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 2.4MM 2POS SMD
Duomenų lapai: DF57-2P-2.4V(23).pdf
  • Pranešimas
DF57-2P-2.4V(23) specifikacijos
Dalies numeris DF57-2P-2.4V(23) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 2.4MM 2POS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5208 pcs Duomenų lapas DF57-2P-2.4V(23).pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Unshrouded
Serija DF57 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.095" (2.40mm) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 666-0014-6-23
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.055" (1.40mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Solder Retention
Tvirtinimo tipas Swing Lock Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount 2 position 0.095" (2.40mm)