DF52-5P-0.8C
HiroseHirose
DF52-5P-0.8C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF52-5P-0.8C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG 0.8MM 5POS
Duomenų lapai: 1.DF52-5P-0.8C.pdf2.DF52-5P-0.8C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF52-5P-0.8C specifikacijos
Dalies numeris DF52-5P-0.8C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG 0.8MM 5POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 448836 pcs Duomenų lapas 1.DF52-5P-0.8C.pdf2.DF52-5P-0.8C.pdf
Serija DF52 Eilučių tarpas -
Pikis 0.031" (0.80mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai H125086 Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 5 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Friction Lock
Išsamus aprašymas 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.031" (0.80mm) Susisiekimo tipas Non-Gendered