DF50-50DP-1V(52)
HiroseHirose
DF50-50DP-1V(52) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF50-50DP-1V(52)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 50POS 1MM SMD AU
Duomenų lapai: 1.DF50-50DP-1V(52).pdf2.DF50-50DP-1V(52).pdf3.DF50-50DP-1V(52).pdf
  • Pranešimas
DF50-50DP-1V(52) specifikacijos
Dalies numeris DF50-50DP-1V(52) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 50POS 1MM SMD AU "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas 100V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija DF50 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.039" (1.00mm) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai DF50-50DP-1V(52)-ND
H126068TR
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 7.35mm
Izoliacinė medžiaga Polyester Izoliacijos aukštis 0.278" (7.06mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Solder Retention Tvirtinimo tipas Latch Lock
Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount 50 position 0.039" (1.00mm) Dabartinis įvertinimas 1A
Susisiekimo tipas Outer Shroud Contact Kontaktinė forma -
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas -
Kontaktinis ilgis - poravimas - Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 2.00µin (0.051µm) Susisiekite su Finish - paštu -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF50-40DP-1V(62)
DF50-40DP-1V(62)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 40POS 1MM SMD
Sandelyje: 55224 pcs
parsisiųsti: DF50-40DP-1V(62).pdf
RFQ
DF50-50DP-1V(61)
DF50-50DP-1V(61)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 50POS 1MM SMD