DF40JC-40DP-0.4V(53)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF40JC-40DP-0.4V(53)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 40POS 0.4MM SMD GOLD
Duomenų lapai: 1.DF40JC-40DP-0.4V(53).pdf2.DF40JC-40DP-0.4V(53).pdf3.DF40JC-40DP-0.4V(53).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
DF40JC-40DP-0.4V(53) specifikacijos
Dalies numeris DF40JC-40DP-0.4V(53) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 40POS 0.4MM SMD GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija DF40 Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 684-4071-3-53
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 2mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.045" (1.14mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 40 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 2.00µin (0.051µm)