DF4-4PA-2R26
HiroseHirose
DF4-4PA-2R26 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF4-4PA-2R26
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG 4POS AWG26 R/ANGLE
Duomenų lapai: DF4-4PA-2R26.pdf
  • Pranešimas
DF4-4PA-2R26 specifikacijos
Dalies numeris DF4-4PA-2R26 Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG 4POS AWG26 R/ANGLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4454 pcs Duomenų lapas DF4-4PA-2R26.pdf
Vielos matuoklis 26 AWG, Stranded Serija DF4
Eilučių tarpas - Pakuotė Bulk
Kiti vardai *DF4-4PA-2R26
H2643
Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 4
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Closed End
Išsamus aprašymas 4 Position Individual Wires Connector Black IDC 26 AWG, Stranded Through Hole, Right Angle Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Tin Jungties tipas Individual Wires
Spalva Black Kabeliu nutraukimas IDC
Kabelinė pikvika 0.079" (2.00mm) Valdos pusės pikis 0.079" (2.00mm)