DF3AA-13EP-2C
HiroseHirose
DF3AA-13EP-2C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF3AA-13EP-2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG HOUSING 13POS 2MM
Duomenų lapai: 1.DF3AA-13EP-2C.pdf2.DF3AA-13EP-2C.pdf3.DF3AA-13EP-2C.pdf
  • Pranešimas
DF3AA-13EP-2C specifikacijos
Dalies numeris DF3AA-13EP-2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG HOUSING 13POS 2MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 280319 pcs Duomenų lapas 1.DF3AA-13EP-2C.pdf2.DF3AA-13EP-2C.pdf3.DF3AA-13EP-2C.pdf
Serija DF3 Eilučių tarpas -
Pikis 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai *DF3AA-13EP-2C
DF3AA13EP2C
H4062
Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 13 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount, Snap-In Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 13 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm) Susisiekimo tipas Male Pin