DF33R-2S-3.3C
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF33R-2S-3.3C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RECP HOUSING 2POS 3.3MM
Duomenų lapai: DF33R-2S-3.3C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
DF33R-2S-3.3C specifikacijos
Dalies numeris DF33R-2S-3.3C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RECP HOUSING 2POS 3.3MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 275426 pcs Duomenų lapas DF33R-2S-3.3C.pdf
Serija EnerBee™ DF33 Eilučių tarpas -
Pikis 0.130" (3.30mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 676-1048-0-00 Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 2 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Lock
Išsamus aprašymas 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.130" (3.30mm) Susisiekimo tipas Female Socket