DF3-13P-2V(50)
HiroseHirose
DF3-13P-2V(50) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF3-13P-2V(50)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 13POS 2MM VERT GOLD
Duomenų lapai: DF3-13P-2V(50).pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DF3-13P-2V(50) specifikacijos
Dalies numeris DF3-13P-2V(50) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 13POS 2MM VERT GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4137 pcs Duomenų lapas DF3-13P-2V(50).pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija DF3 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.079" (2.00mm) Pakuotė Tube
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai *DF3-13P-2V(50)
H3946
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 13
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.232" (5.90mm) Izoliacijos spalva Beige
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Board Guide
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Surface Mount 13 position 0.079" (2.00mm)
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Circular Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas - Kontaktinis ilgis - poravimas -
Susisiekite su Finish Thickness - Post - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - paštu - Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Header Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF3-13S-2DSA(50)
DF3-13S-2DSA(50)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 13POS 2MM VERT GOLD