DF3-13EP-2A
HiroseHirose
DF3-13EP-2A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF3-13EP-2A
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN ADAPTER PLUG/PLUG 13POS 2MM
Duomenų lapai: 1.DF3-13EP-2A.pdf2.DF3-13EP-2A.pdf3.DF3-13EP-2A.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
DF3-13EP-2A specifikacijos
Dalies numeris DF3-13EP-2A Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN ADAPTER PLUG/PLUG 13POS 2MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54342 pcs Duomenų lapas 1.DF3-13EP-2A.pdf2.DF3-13EP-2A.pdf3.DF3-13EP-2A.pdf
Serija DF3 Eilučių tarpas -
Pikis 0.079" (2.00mm) Kiti vardai *DF3-13EP-2A
H4031
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 13
Montavimo tipas Panel Mount, Snap-In Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 13 Position Adapter Connector Plug, Male Pins To Plug, Male Pins 0.079" (2.00mm) Konvertuoti į (Adapterio pabaiga) Plug, Male Pins
Konvertuoti iš (adapterio pabaigos) Plug, Male Pins
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF3-13P-2DSA(01)
DF3-13P-2DSA(01)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 13POS 2MM VERT GOLD