DF3-10EP-2C
HiroseHirose
DF3-10EP-2C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF3-10EP-2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG HOUSING 10POS 2MM
Duomenų lapai: 1.DF3-10EP-2C.pdf2.DF3-10EP-2C.pdf3.DF3-10EP-2C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF3-10EP-2C specifikacijos
Dalies numeris DF3-10EP-2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG HOUSING 10POS 2MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 340950 pcs Duomenų lapas 1.DF3-10EP-2C.pdf2.DF3-10EP-2C.pdf3.DF3-10EP-2C.pdf
Serija DF3 Eilučių tarpas -
Pikis 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai *DF3-10EP-2C
DF310EP2C
H4043
Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 10 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm) Susisiekimo tipas Male Pin