DF22R-4P-7.92DSA(05)
DF22R-4P-7.92DSA(05)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 4POS 7.92MM PCB TIN
Sandelyje: 88099 pcs
parsisiųsti: DF22R-4P-7.92DSA(05).pdf
RFQ
DF22R-3S-7.92C(28)
DF22R-3S-7.92C(28)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN SOCKET 3POS 7.92MM BLACK
Sandelyje: 289060 pcs
parsisiųsti: DF22R-3S-7.92C(28).pdf
RFQ
DF22R-4P-7.92DSA
DF22R-4P-7.92DSA
parsisiųsti: DF22R-4P-7.92DSA.pdf
DF22R-3P-7.92DSA(05)
DF22R-3P-7.92DSA(05)
apibūdinimas: CONN HEADER 3POS 7.92MM PCB TIN
parsisiųsti: DF22R-3P-7.92DSA(05).pdf
DF22R-3P-7.92DSA
DF22R-3P-7.92DSA
parsisiųsti: DF22R-3P-7.92DSA.pdf
DF22R-4P-7.92DS(05)
DF22R-4P-7.92DS(05)
apibūdinimas: CONN HEADER 4POS 7.92MM R/A TIN
parsisiųsti: DF22R-4P-7.92DS(05).pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus